Błonnik naturalny, witalny, naturwitalny... / 2015-02-28

Błonnik witalny to nic innego jak błonnik o naturalnym pochodzeniu, a nie pozyskiwany drogą przemysłową. Błonnik tego rodzaju znajdziemy jedynie w jednorocznej roślinie zwanej babką płesznika (roślina uprawiana w Polsce, wykazuje zdolności przeczyszczające) oraz babką jajowatą (ta zawiera w sobie substancje pęczniejące w żołądku, roślina uprawiana w Indiach, USA i Brazylii).
Suplement ten:

  • wspomaga zwalczanie otyłości
  • poprawia samopoczucie
  • poprawia koncentrację
  • hamuje apetyt
  • usprawnia pracę jelit
  • likwiduje zaparcia

Sposób użycia:

1 dawka: 3 łyżeczki błonnika witalnego na 0,5 l płynu. Dzienna porcja: 1-3 dawki Zalewać wodą, jogurtem naturalnym ( dostarczmy naturalne bakterie probiotyczne), sokiem owocowym lub innym płynem, zamieszać i od razu wypić. Można również połknąć popijając płynem. Na 1gram preparatu stosować minimum 30 ml płynu. Okres stosowania: bez ograniczeń Przy stosowaniu tego preparatu należy pić codziennie ok. 2 l wody. <strong>Przechowywanie:</strong> Zamknięte opakowania, temp. pokojowa 15-25 stopni, chronić od światła, wilgoci, wpływu obcych zapachów.
Przeciwskazania: 
Nie stosować na noc i nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Osoby z cukrzycą powinny skonsultować to z lekarzem. Przedawkowanie: W przypadku przedawkowania może wystąpić dyskomfort, wzdęcia lub zaparcia.

powrót

Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zegarków zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej.zegarek repliki Zamknij
breitling replica